Geometryczne szablon 103

Szablon malarski jednorazowego użytku wykonany z folii szablonowej. Idealny do malowania pięknych wzorów na Twojej ścianie w domu, jak i w pracy! Nasze projekty pasują do pomieszczeń każdego typu – od sypialni, przez pokoje dzienne, kuchnie czy łazienki, aż po wnętrza biznesowe. Z łatwością uzyskasz efekt tapety na swojej ścianie i nadasz wyjątkowego wyglądu w Twoich wnętrzach.

Szablon wykonany z folii szablonowej o słabszej sile klejenia, dzięki temu jego demontaż jest bezpieczny dla powierzchni ściany. Ma formę kwadratu lub prostokąta z wyciętym otworem w kształcie zamówionego wzoru. Szablon nakleja sie na powierzchnię i maluje farbą wycięty w folii wzór. Zaraz po wyschnięciu farby, szablon odklejamy ze ściany.

Szablon wybieramy wtedy, jeśli ścianę lub inną powierzchnię chcemy ozdobić farbą. Wymalowane wzory mają równe krawędzie, bez zacieków. Szablony NIE są wielokrotnego użytku!

Na szaro-białych wizualizacjach, kolor biały odpowiada wycięciom w materiale. Podczas malowania białe pola zostaną wypełnione farbą.

Do każdego szablonu dołączamy instrukcję wykonania wzoru na ścianie.

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ WZORY WEDŁUG PROJEKTÓW KLIENTA.

Jeżeli interesuje Cie inny rozmiar – napisz do nas, a prześlemy Ci wycenę.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem własnego wzoru, wyślij maila na biuro@szablonoteka.pl

Rozmiar
Ilość
Oprogramowanie KQS.store